HizmetlerimizBina ve Tesis Güvenliği


Gökçe Güvenlik Kişilerin kurum ve kuruluların özel mülkiyet alanlarında korunmaları devlet tarafından yapılamadığından dolayı, özel güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç önem kazanmıştır Özel güvenlik hizmetleri alanında hızla değişen çağın gereklerini yerine getiren güvenlik, vizyonu, misyonu ve dinamik kadrosuyla tüm güvenlik ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olacaktır.

Organizasyon Güvenliği


Organizasyonlarınızda;, festivaller, parti toplantısı ,Özel Toplantı, Fuar, seminer, Konser ve Spor Faaliyetlerinde genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekipleri oluşturup, donanımlarını sağlayarak geçici hizmetler verilmesi gibi etkinliklerde profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bina ve Tesis Güvenliği


Gökçe Güvenlik,içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak,tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü(X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, ,bina içinde devriye yapmak, bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurma görevlerini yerine getirmektedir
Site ve konutlarda gerekli tüm güvenlik tedbirlerinin alınarak, giriş çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlanarak sistemli bir şekilde güvenlikleri sağlanmaktadır

Yangın Eğitimi


Kamu kurum ve kuruluşları, özel kuruluşlar ve gerçek kişilerce kullanılan her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerin, tasarımı, yapımı, işletimi, bakımı ve kullanımı safhalarında çıkabilecek yangınlar hakkında genel bilgileri, yangın tehlike kaynaklarını, yangın sırasında tahliye yöntemlerini belirlemek ve çıkabilecek yangınların can ve mal kaybını en aza indirerek söndürülmesini sağlamak üzere, yangın öncesinde ve sırasında alınacak tedbirlerin, organizasyonun, denetimin, usul ve esaslarını belirlemek için yapılan eğitimlerdir.


Belgemiz

Mondaine watches come in a widespread variety of replica watches sale, designs, colors and sizes. Every different design will highlight your different look. You name it and they have it replica watches uk you are looking for a wrist watch that you need to wear everyday to your work, or you desire a replica watches sale which will act as the modern and chic accessory to be worn at a party. You will find some stunning pieces that are sure to complete your look for any replica watches sale. Their modern designs represent the modern men and women of today. This brand has become a label of modernity combined with elegance. If is complements you are after, you are bound to get them with rolex replica uk. The elegance and simplicity will grace a delicate feminine; and a replica watches can only be enhanced by the rugged elegance of the larger Sport design watches.