Yerdeki Cam Kırıkları-Çamaşırların Donmasın

20.09.2011
Herhangi bir cam eşyamız kırıldığı zaman kırılan eşyadan çok yere saçılan cam parçalarını nasıl toplayacağımızı düşünürüz. Böyle bir durumda bir parça ıslak pamuğu yerde gezdirirseniz cam kırıklarının pamuğa takıldığını ve camların kolaylıkla temizlendiğini göreceksiniz.

Kristal Avizeleri Parlatmak İçin
Kristal avizelermizin baş düşmanı sigara dumanı ve tozdur. Bu yüzden avizelerimizi sık sık temizlememiz gerekir. Fakat temizlerken deterjanlı su yerine karbonatlı veya sirkeli su kullanırsanız hem daha kolay temizlenir hem de daha geç kirlenir.
Çamaşırların Donmaması İçin
Kışın balkona astığınız çamaşırlarınızın donmaması için makinenizin yumuşatıcı gözüne çok az tuz koyun. Böylece çamaşırlarınız soğuktan etkilenmeden daha çabuk kurur.


Pratik Bilgiler

These watches are simple yet elegant to look at. You can choose a casual rolex replica that is either analog or digital. If you wear clothes like shorts, athletic tops, track pants, replica watches. then you should go for sport watches. Sport watches are waterproof and digital. As your rolex replica has to take twist and turns like you thus purchase durable one that is ready for all wear and tear. Seriously you will end up looking very smart with these replica watches uk. If want to look fashionable and stylish then purchase watch of the same color of your outfit. You will look ultra chic in it. It is a perfect idea when going to rolex replica sale. You can also experiment with watches by mixing and matching them with breitling replica sale. These tips are of great help in finalizing on the right style watch.