Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler

20.09.2011
Her kadın, evinin pırıl pırıl ve derli toplu görünmesini ister. Ev toparlamak ev işlerinin en yorucusudur. Bir gün önce yaptığınız temizlikten ertesi gün eser kalmaz. Ev temizliği için faydalanabileceğiniz bazı pratik bilgiler sayesinde daha az yorulup daha az zaman harcayacaksınız.
Toz Bezleri
Eğer toz bezleri sildiğiniz yüzeye toz bırakıyorsa her toz alışınızdan sonra durulama suyuna bir miktar gliserin koyun. Bir dahaki sefere toz beziniz toz bırakmayacaktır.

Evinizi Toparlarken
Temizliğe başlamadan önce doğal olarak evde bir tur atıp şöyle bir etrafı toparlarız. Fakat bunu yaparken sürekli o odadan o odaya dolaşmak zorunda kalırız. Bu da epey bir zamanımızı alır. Evi toparlarken bilimize önünde büyük bir cebi olan bir önlük takarsak ya da elimize bir sepet alıp bütün yayıntıları biriktirip daha sonra ait oldukları yerlere koyarsak daha az zaman harcamış oluruz.

 

Işıldayan Avizeler
Salonunuzda kullandığınız avize artık yeteri kadar aydınlatmıyor mu? Avize taşları üzerine sinen kokular ve kirler aydınlatmayı engelliyor olabilir. Avizenizi temizlemek için eski bir ince çoraba ihtiyacınız varPratik Temizlik Bilgileri... İnce çoraptan bir parça kesip, avizenin taşlarını silin.


Pratik Bilgiler

These watches are simple yet elegant to look at. You can choose a casual rolex replica that is either analog or digital. If you wear clothes like shorts, athletic tops, track pants, replica watches. then you should go for sport watches. Sport watches are waterproof and digital. As your rolex replica has to take twist and turns like you thus purchase durable one that is ready for all wear and tear. Seriously you will end up looking very smart with these replica watches uk. If want to look fashionable and stylish then purchase watch of the same color of your outfit. You will look ultra chic in it. It is a perfect idea when going to rolex replica sale. You can also experiment with watches by mixing and matching them with breitling replica sale. These tips are of great help in finalizing on the right style watch.