Hakkımızda

Şirketimiz, uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve deneyimleri harmanlayıp, Gökçe Grup'ta birleştiren Fikret GÖKÇE tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Profesyonel ekipleri, donanımlı makineleri ve kaliteli temizlik ürünleriyle, hijyenik temizliğin son derece önemli olduğu her yerde sizin memnuniyetiniz için çözüm ortağınız olmayı amaçlamıştır.

Gökçe Grup , yeni ve daha modern çalışma metotları ile yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir. Sunulan hizmetler operasyonel grupların altında birleştirilmiştir; bu hizmetler temizlik, personel temini , güvenlik hizmetleridir.

Vizyonumuz ve misyonumuz ;konusunda uzman,her konuda saygılı, güvenilir, tüm müşterilerimize uyum içerisinde hizmet vermek ve Kaliteyi sürekli iyileştirmek temel felsefemizdir.

Sektörde yetişmiş uzman kadromuz, iyi çevre dostu temizlik kimyasal ürünlerimizle temizliyoruz. Böylece daha temiz bir mekanda sağlıklı, hijyenik ortamlar yaratıyoruz.

Siz isteyin, biz çözüm üretelim.".

Pratik Bilgiler

Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler
Devamı


Güzel Kokular
Devamı


Women generally have a difficult time selecting the most suitable pieces of clothing and shoes for the rolex replica sale. Or, a rolex replica watch for that matter. There's such a wide range of products on the replica watches sale and designers keep changing trends and creating such exquisite pieces that women will need to get a week off each rolex replica sale only to be able to see what is new within the field of fashion. We have noticed that probably the most replica watches aren't usually the really sophisticated ones. Simplicity in cut gives 1 the possibility of adding replica watches sale beauty to an outfit by selecting the proper accessories: handbags, scarves, rolex replica sale and sunglasses. Sometimes only the makeup style can change your look dramatically.